Nie oddali lidera

Nasza drużyna trampkarzy kontynuuje zwycięską passę w rozgrywkach IV ligi. Dziś zmierzyła się na wyjeździe z GKS Zagłębie Wałbrzych i bez większych problemów przywiozła do domu 3 punkty.

Strzelanie rozpoczął szybko Łukasz Czernik, który potężnym strzałem z woleja lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Drugiego gola zdobył z bliskiej odległości Dawid Połeć zachowując zimną krew pod bramką rywala po pięknej asyście grającego kolejny raz super zawody Czernika. Trzeci gol to była prawdziwa ozdoba spotkania, bowiem Szymon Grudzień przedryblował dosłownie całe boisko mijając po kolei wszystkich przeciwników, by na końcu położyć bramkarza i umiesić piłkę w pustej już bramce. Dla takich goli warto przychodzić na mecze! Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym celnym trafieniem i do przerwy wygrywaliśmy 3:1.

Druga połowa to w skrócie mówiąc był pojedynek naszej drużyny z bramkarzem Zagłębia, który niesamowitymi interwencjami raz po raz ratował swój zespół przed utratą gola. Stworzyliśmy sobie mnóstwo stuprocentowych sytuacji, ale udało się wykorzystać tylko jedną, kiedy to w ostatniej akcji meczu Łukasz Czernik ustalił wynik meczu na 4:1

Olbrzymie słowa pochwały nalezą się naszej dzielnej drużynie, która na skutek różnych przyczyn losowych pojechała na mecz osłabiona brakiem połowy podstawowych zawodników, dzięki czemu możliwość gry dostali zawodnicy z młodzików, a debiut zaliczyły dziewczęta : Nikola Jachim, Wiktoria Krol i Malwina Pokrzywa. Wszyscy spisali się znakomicie! Gratulujemy!